Kullanım Koşulları

Adra Club Web Sitesi Kullanım Koşulları

www.adraclub.com ve bunlara bağlı olarak hizmet vermekte olan alt domain alan adlarına bağlı olarak Adra Club Apart Tatil Evleri‘nin Web Sitesi altında yayımlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Adra Club Apart Tatil Evleri ile bağlı birimlerine aittir. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak , ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Adra Club Apart Tatil Evleri’nin sitesindeki bağlantılar sizi Adra Club Apart Tatil Evleri ağının dışına götürebilir. Adra Club Apart Tatil Evleri, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde ve kolaylık sağlama amacıyla sunulmaktadır.

Adra Club Apart Tatil Evleri, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Adra Club Apart Tatil Evleri ile Adra Club Apart Tatil Evlerine bağlı diğer birimler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Adra Club Apart Tatil Evleri veya bağlı birimlerden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Adra Club Apart Tatil Evleri sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla Adra Club Apart Tatil Evleri’ne ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Adra Club Apart Tatil Evleri mülkiyetine geçer. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Adra Club Apart Tatil Evleri Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Adra Club Apart Tatil Evleri sorumlu tutulamaz.

Ören Adra Club Apart Tatil Evleri

Sizi tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Bilgi ve Rezervasyon