Nasıl Gidilir?

Otobüs

Günün Her saatinde Burhaniye ile İstanbul, Ankara, Çanakkale ve Bursa arasında hergün saat 24:00′a kadar çok sayıda otobüs şirketlerinin karşılıklı otobüs seferleri yapılmaktadır. Burhaniye’den Otobüs Şirketlerinin Özel servisleri ile Ören’e kadar gelebilirsiniz.

Uçak

Uluslararası terminali bitmek üzere olan Edremit Körfez Havaalanına 12 ay boyunca İstanbul’dan Borajet, Pegasus ve Anadolu Jet Havayollarıyla 35 dakikada gelebilirsiniz . İsteğiniz doğrultusunda ister Taksi, ister Van tipi Özel Şöförlü araçlarla, Adra Club Apart Tatil Evlerine sadece 10-15 dakikada ulaşabilirsiniz, isteğiniz doğrultusunda araçlar adınıza uygun fiyatla temin edilir.

Yurt Dışından uçak ile gelecek olan misafirlerimize İzmir üzerinden gelmelerini öneririz. İsteğiniz doğrultusunda ister Araba, ister Van tip Özel şöförlü araçlar adınıza uygun fiyatla temin edilir.

İDO (İstanbul Deniz Otobüsü)

İstanbul/Yenikapı – Bandırma arasında Deniz Otobüsü ile Bandırma’dan Ören’e maksimum 2-2,5 saat sürecek kara yolculuğu ile ulaşabilirsiniz.

NOT: ister Bandırma’dan ister Bursa yolunu kullanarak gelen misafirlerimize Susurluktan 3-5 km. ilerideki Ulusoy DinlenmeTesislerinde Özel Susurluk Ayranı ile kaşarlı tostunun tadına bakmanızı öneririz.

Şimdiden hayırlı Yolculuklar dileriz.

En kısa zamanda Ören Adra Club’ta buluşmak dileği ile.

Ören Adra Club Apart Tatil Evleri

Sizi tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Bilgi ve Rezervasyon